שיחה:רק שמש! הרפורמה הדתית של אחנאתון

מתוך Amitay.haifa.ac.il
קפיצה אל:ניווט, חיפוש

התקדמות

היי גלי,

אני אוטוטו מסיים לסדר את הביבליוגרפיה ועובר להעלות את הסיכומים שלי מהמאמר של שצ'ופק. אחרי זה המאמץ יופנה כולו ל-Assman. בכל מקרה תריצי הגהה על כל מה שהעלתי ועל מה שאני אעלה (זה רלוונטי גם לכל מי שמבקר בדף השיחה הזה. כמה שיותר הגהות, פחות טעויות הגהה). כמובן שאני אעבור על המושגים. תכתבי לי הודעה איך את מתקדמת.

--אייל מאיר 14:46, 29 באוקטובר 2009 (UTC)

איסוף ממצאים

היי כולם,

אני וגלי עובדים במלוא המרץ על איסוף חומרים לקראת יום ראשון. מהיום בערב תהיה כבר כמות נכבדת של ממצאים לעיונכם. אנחנו נעריך מאוד הערות, הארות וכמובן הגהה.

--אייל מאיר 06:50, 29 באוקטובר 2009 (UTC)

--גלי בר זימרא 10:29, 29 באוקטובר 2009 (UTC)


בוקר טוב,
אני רוצה כבר להתחיל לעבוד על המושגים שקשורים לנושא , תגיד לי איך אתה חושב שצריך לערוך את הדף העיקרי של הנושא כדי שנתגבש על התוכן.
בינתיים, המושגים שלפי דעתי צריך לעבוד עליהם פרט לאחנאתון:
אתון, אמון - רע , נפרטיטי,תות אנח אמון,אחתאתון(אל עמרנה), אמנחותפ ה-3 ,נא אמון.
מחכה לתשובה,
--גלי בר זימרא 11:03, 28 באוקטובר 2009 (UTC)

הכל נשמע לי מצוין. אני עובד על ביבליוגרפיה וגם על המאמר של אסמן (נראה כמה אני אספיק עד מחר). אם יהיו לי מושגים ושאלות מחקר רלונטיים, נרכזו כותם מחר.בכל מקרה אמרת שמחר את באוניברסיטה, רק שכחתי באיזו שעה. מחר אני פנוי אז רק תגידי לי מתי את פנויה וניפגש שם להתארגן על מה שהכנו ועל כל הארגון באתר עצמו. מחכה לתשובה,
--אייל מאיר 15:02, 28 באוקטובר 2009 (UTC)
מחר יש לי חלון ב10 עד 14, אז מתי שנוח לך בין השעות האלה תגיד לי..
אם אתה כבר עובד על אסמן אולי אני אתמקד בעיקר על הנאום של אנאתון ועל שאר המושגים כי רק התחלתי לקרוא את Assman ואני לא יודעת אם אני אספיק לסיים (אני בעמוד 4....). או אם אתה רוצה תגיד לי עד מתי קראת ואני פשוט אקרא את השאר ככה לא נעמיס על עצמנו יותר מדי.
--גלי בר זימרא 15:08, 28 באוקטובר 2009 (UTC)
אני עוד לא התחלתי לקרוא את אסמן. בואי נעשה ככה, אני אתרכז באסמן ואת תתרכזי בהימנון של אחנאתון. מושגים, ביבליוגרפיה ושאלות מחקר, על אלה נחשוב שנינו ונרכז אותם למחר. מחר אני אגיע וניפגש בעשר בכניסה לספרייה, כדי שנהיה נוכל לקחת ספרים אם נצטרך. בכל מקרה נארגן הכל ככה שעד הערב הכל כבר יהיה באתר.להתראות מחר,
--אייל מאיר 15:40, 28 באוקטובר 2009 (UTC)
אחלה נתראה ב10
המשך יום נעים
--גלי בר זימרא 16:07, 28 באוקטובר 2009 (UTC)


ערב טוב חברים, בנוגע לאמנחותפ ה-IV, האם השימוש בפועל "מלך" מתאימה? האם הפרעה "מולך" ולא "שולט"? אני חושב שניתן למצוא את המינוח הנכון במילון כלשהו אולם לא מצאתי את הזמן לחפש ואולי בעצם "מלך" הוא נכון...?