שיחה:קורנל 1995 242-271

מתוך Amitay.haifa.ac.il
קפיצה אל:ניווט, חיפוש

עוד התערבות

אהלן חברה, התחלתי לקרוא את הסיכומים למבחן. שיניתי אצלכם משהו בהתחלה: היה כתוב שהפטריקים היו פטריאכלים והפלבאים חקלאים... שיניתי את זה שיתאים לטקסט: הפטריקים היו פטריאכלים והפלבאים מטריאכלים, והיה גם הבדל בין רועי צאן לחקלאים.

אם אתם אתם רואים עוד כל מיני שינויים אלה שגיאות כתיב וכל מיני רווחים בין המילים שצימצמתי

דחוף

שלומי, יש מצב אתה מכניס את הכותרת הזאת "==פרק 6 (עמוד 258 עד 265) - The State Within the State==" במקום המתאים? - נדב הירש 21:48, 17 בינואר 2010 (UTC)

התערבות

אהלן חב'רה - אני עושה לכם intervention כמו לכאלו שצריכים להיגמל מאלכוהול... סתם.

אני כותב אצלכם לא רק בשביל "להביע מעורבות בעבודה של קבוצה אחרת" אלא כי משהו שחסר בטקסט שלכם, רלוונטי גם בשביל העבודה של הקבוצה שלנו. אני בקבוצה שכותבת על סרוויוס טוליוס, ומזכירים שם מדי פעם את המושג "pater-familias" בהיקשר לא ברור.

כשביררתי עם אורי אמיתי איך לעשות קישור למושג הזה, הוא אמר פחות או יותר, שהקישור בויקיפדיה לא מספיק בגלל שקורנל כותב דיון שלם על המושג "pater" ונכנס יותר לעומק בטקסט עצמו על הקשר בין פאטריקים-סנטורים-פאטרפמיליה בעמודים מסוף 245 עד תחילת 250. מסתבר שזה העמודים שלכם.. 

בגדול - הוא אמר שזה רעיון חשוב בטקסט, ושאנחנו יכולים לעשות קישור למה שאתם תסכמו על הנושא הזה. עכשיו נכנסתי לעשות קישור כזה, ואין אצלכם את כל הקטע הזה - אני לא יודע אם זה כי החלטתם להוריד אותו, או כי ככה יצא, אבל ממה שאני הבנתי מאורי זה "חומר כבד".


בקיצור - נראה לי אם אתם יכולים תכניסו את זה, זה יעשה לכם טוב לציון, לנו זה ייתן קישור טוב, ובכלליות זה יסכם את כל העניין למבחן.

ערב טוב, וחופש"ס מעולה. אורי גונן Ori Gonen 18:37, 17 בינואר 2010 (UTC)


הערות

זה טיוטה, רק כדי לראות איך המערכת עובדת. עדיין עובד על זה.

אני גם מעלה טיוטה, זה ראשוני וממש לא מוכן, אני מנסה לגלות איך עושים את "האפקטים המיוחדים" כאן. אם למישהו יש הארה בנוגע לטקסט שיכתוב לי.

אפרת, נראה לי שהתכוונת לעמוד 256 ולא ל-356, אני מתקן ברשותך - נדב הירש 21:34, 7 בינואר 2010 (UTC)
תודה נדב. לא שמתי לב:-). אני מתחילה לעלות קישורים בנוסף לחומר. מניחה שביום שבת יהיה כאן סופית את כל התרגום והעריכה שלו. - אפרת ליכטנשטיין
  • נדב הירש 14:26, 8 בינואר 2010 (UTC) - הוספתי את פרק 8, אם יש בעיה תעירו.
  • נדב הירש 09:50, 16 בינואר 2010 (UTC) - ביצעתי עריכה אסטתית בלבד, תוכן לא שונה

שאלות

1. Efrat Lichtensteen 19:05, 14 בינואר 2010 (UTC) עמודים 254-253 מכילים טבלאות. איך לדעתכם לערוך את זה בטקסט?

  • לדעתי את יכולה לקחת את הטבלאות מהתו"ת, ולהכניס אותם כתמונה לויקי. - נדב הירש 14:27, 15 בינואר 2010 (UTC)

2. בנוגע לעמוד 253 - מביאים את ברוטוס מרצח קיסר כדוגמא לאדם ממוצא פלבאי, את ההמשך אני לא בטוחה שהבנתי, מ descent from....self contraictory.

3. עוד דבר, מתחת לטבלה של הקונסולים הפלבים ישנם שלושה הסברים. בהסבר הראשון, סוברים כי השמות משפחה הפלבאים ברשימה הם פיקציה, אני לא בטוחה למה בהמשך ישנה הערה שלא כדאי לדון בטענה.בכללי אני מרגישה שההסברים נעים במעגל ולא בטוחה איך לנסח את הדברים, בנקודות תמציתיות או ללכת עם המעגל עד הטענה המרכזית.